4-LATKI

LUTY

6 LUTEGO - przedstawienie w przedszkolu; cena 5 zł

9 LUTEGO - BAL KARNAWAŁOWY - godz. 8:30 zdjęcia; godz. 9:00 bal

Bardzo proszę o uregulowanie opłat bieżących za miesiąc styczeń oraz ewentuanych zaległości:
- 10 zł wyprawka/grupowe
- 10 zł zajęcia taneczne

Proszę regularnie co miesiąc przynosić kartonik chusteczek higienicznych, szczególnie w okresie zimowym.

Proszę o przestrzeganie zasad grupowych m. in. dotyczących przynoszenia zabawki TYLKO w piątki. Przypominam, że dziecko może przynieść tylko jedną zabawkę i jest ono za nią ODPOWIEDZIALNE. Personel przedszkola nie odpowiada za jakiekolwiek zniszczenia zabawki lub jej zgubienie. Jeśli zasada ta będzie nadmiernie łamana przez dziecko lub rodzica, będzie ona całkowicie anulowana. Liczę na zrozumienie i współpracę.

PROSZĘ O SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE OGŁOSZEŃ, GDYŻ Z RÓŻNYCH POWODÓW MOGĄ ONE ULEC ZMIANOM.