4-LATKI

6 GRUDNIA - zabawa mikołajkowa od godz. 9:00

13 GRUDNIA - przedstawienie w przedszkolu "Opowieść wigilijna" godz. 10:00 cena 5 zł płatne do 11 grudnia

14 GRUDNIA - warsztaty świąteczne - wykonanie bombki. Godz 8:30 cena 10 zł płatne do 11 grudnia

18 GRUDNIA - o godz. 9:20 wychodzimy na koncert do Szkoły Muzycznej. Cena 5 zł.

19 GRUDNIA - przedstawienie jasełkowe wystawione dla uczniów szkół podstawowych. Tego dnia umieramy dzieci elegancko a stroje dzieci mających rolę przynosimy do 18 GRUDNIA.

20 GRUDNIA - przedstawienie jasełkowe. Zapraszamy rodziców na godz 10:30 do sali rytmicznej. Stroje przynosimy do 18 grudnia.

Bardzo proszę o uregulowanie opłat bieżących za miesiąc grudzień oraz ewentuanych zaleglosci:
- 10 zł wyprawka/grupowe
- 10 zł zajęcia taneczne

Proszę regularnie co miesiąc przynosić kartonik chusteczek higienicznych, szczególnie w okresie zimowym.

Proszę o przestrzeganie zasad grupowych m. in. dotyczących przynoszenia zabawki TYLKO w piątki. Przypominam, że dziecko może przynieść tylko jedną zabawkę i jest ono za nią ODPOWIEDZIALNE. Personel przedszkola nie odpowiada za jakiekolwiek zniszczenia zabawki lub jej zgubienie. Jeśli zasada ta będzie nadmiernie łamana przez dziecko lub rodzica, będzie ona całkowicie anulowana. Liczę na zrozumienie i współpracę.

PROSZĘ O SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE OGŁOSZEŃ, GDYŻ Z RÓŻNYCH POWODÓW MOGĄ ONE ULEC ZMIANOM.